سال جدید با نگارش جدید فرآموز

فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت را به شما تبریک می گوییم و سالی سرشار از موفقیت را برایتان آرزو داریم. خرسندیم که در آستانه نوروز 1397 با انتشار نگارش جديد فرآموز، امکانات و قابلیت‌های کاربردی را برای شما فراهم نموده ایم. در ادامه به بررسی امکانات جدید این نسخه می‌پردازیم:

امکان غیرفعال کردن دسترسی کاربران به ارسال پیام خصوصی

در نگارش قبلی فرآموز امکان ارسال پیام خصوصی برای تمام کاربران فراهم شده بود. ولی برخی از سامانه ها جهت مدیریت بهتر کاربران، تمایلی به برقراری ارتباط بدون واسطه میان کارآموزان و اساتید نداشتند. از این رو در بروز رسانی جدید فرآموز این امکان برای مدیران سیستم فراهم‌ شده است تا در صورت تمایل دسترسی کاربران به ارسال پیام خصوصی را محدود و غیرفعال نمایند.


محدودیت اساتید برای ایجاد دوره

یکی دیگر از قابلیت‌های فرآموز امکان ایجاد و ویرایش دوره‌ها توسط اساتید و گروه های آموزشی بود. این قابلیت اگرچه کاربردهای فراوانی دارد ولی برخی سامانه ها تمایلی به استفاده از آن نداشتند. بر همین اساس در نسخه جدید فرآموز، مدیر سامانه می تواند امکان ایجاد دوره توسط اساتید و گروه های آموزشی را غیرفعال نماید تا ساخت دوره ها در انحصار مدیر سیستم باشد.

دسته بندی دوره ها با برچسب (تگ)

همان‌طور که مطلع هستید در نگارش قبلی امکان استفاده از ابزاربرچسب (Tag) برای اساتید فراهم شده بود. در نگارش جدید علاوه بر دست هبندی های پلکانی، می توانید با استفاده از برچسب ها نیز دوره های آموزشی را دسته بندی نمایید. علاوه بر این تاکنون تنها مدیر سیستم امکان ایجاد و ویرایش برچسب‌ها را داشت اما در نگارش جدید، مدرسین هم می توانند برچسب‌های جدیدی را ایجاد نمایند و یا برچسب‌های دیگر را ویرایش کنند.

بهبود نمایش زیر منوی دسته‌بندی‌ها

با هدف بهبود رابط کاربری سایت، در نگارش جدید فرآموز، نحوه نمایش زیر منوی دسته‌بندی‌ها تغییر یافته است.

بهبود نمایش عناوین طولانی دوره‌ها

در نگارش قبلی فرآموز، عناوین طولانی دوره‌ها به‌صورت ناقص نمایش داده می‌شد و روی رابط کاربری سایت اثر منفی داشت. اما در نگارش جدید با هدایت نشانگر موس بر روی عناوین طولانی دوره‌ها، عنوان دوره به‌صورت کامل نمایش داده می‌شود.

امکان ایجاد دوره اختصاصی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید دوره ای را ارایه کنید اما روی سامانه بصورت عمومی نمایش داده نشود و تنها کاربرانی که آدرس اینترنتی (لینک) مربوط به دوره را در اختیار دارند بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. در نگارش جدید می توانید دوره های اختصاصی نیز ایجاد کنید. این دوره ها به صورت عمومی در سایت نمایش داده نمی شوند.

امکان تغییر واحد مالی سامانه (ریال/تومان)

ازین پس می توانید واحد مالی سامانه خود را به ریال یا تومان تبدیل کنید. این تغییرات در هزینه دوره ها بر روی سایت اعمال می گردند. لازم به ذکر است تغییر واحد مالی صورتحساب ها مستقل از واحد مالی سایت قابل انتخاب می باشد.

کلیه امکانات فراهم شده در این نگارش بر اساس درخواست ها و پیشنهادات شما کاربران گرامی پیاده سازی شده اند و امیدواریم موجب سهولت بیشتر فعالیت شما در حوزه آموزش آنلاین شود. مشتاقانه منتظر دریافت ایده‌ها و پیشنهاد‌های شما عزیزان هستیم.


  • مدير شبكه
  • سه شنبه 15 اسفند 1396
  • دیدگاه‌ها

دیدگاه ها

کد موجود در تصویر روبرو را وارد کنید.